ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ БУДІВЕЛЬНИКА

Дата: 13.08.2017 14:30

Шановні будівельники!
Від щирого серця вітаю вас з професійним святом!
Професія будівельника здавна була овіяна народною шаною та великою позитивною силою. Адже ті, хто будує житло, лікарні, офіси, торговельні центри, дитячі майданчики, дарують нам радість споглядання, розкіш домашнього затишку і побутового комфорту.
Ви обрали дуже складну, але водночас надзвичайно важливу професію, адже будівельна галузь є одним з головних індикаторів розвитку і стабільності економіки країни.
Ваша практична діяльність – реальний внесок в оновлення міст, селищ і сіл нашої країни, коли будуються нові об’єкти освіти, охорони здоров’я, унікальні спортивні споруди, відновлюються храми, пам’ятки історії й культури. Навіть за складних економічних умов ви шукаєте шляхи поліпшення своєї діяльності, конкурентоздатності будівельної продукції, зростання авторитету професії будівельника.
Шановні будівельники, зичу вам здоров’я, успіхів і натхнення, благополуччя у родинах. Нехай ваша праця приносить радість і достаток, людям – затишок зручних осель, а Україні — процвітання.

Зі святом!

Міський голова Роман Волуйко.