ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дата: 01.06.2018 14:31

ШАНОВНІ ГАЙВОРОНЦІ!  ДОРОГІ ДІТИ!

У перший день літа в Україні, як і в усьому світі, відзначається Міжнародний день захисту дітей. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість та надія.

Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Ми прагнемо, щоб вони зросли здоровими, радісними, розумними, прославляли свої родини і свій рідний край.

Бажаю, щоб сьогодні й кожного наступного дня дитячі серця відчували тепло та любов, а всі зусилля дорослих єднались заради їх щасливого майбутнього. Сподіваюсь, що маленькі гайворонці виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю свого рідного міста.

Зичу вам, дорогі хлопчики та дівчатка успіхів, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул!  А  дорослих закликаю сьогодні і кожного дня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце. Нехай наші діти будуть здоровими і щасливими! Світлого всім нам майбутнього!

Міський голова Роман Волуйко.