ЗАПРОШУЄМО ГРОМАДЯН УВІЙТИ В КОМІСІЮ З ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ ЗЕМЕЛЬ

Дата: 31.05.2018 14:57

На тридцятій сесії міської ради 21 травня 2018 року  було прийнято рішення «Про інвентаризацію земельних ділянок, що були виділені громадянам для індивідуального житлового будівництва на території міської ради». Відповідно розпорядження міського голови розпочинається створення комісії, до якої увійдуть депутати міської ради, спеціалісти земельного відділу міської ради, представники учасників АТО, громадськості. Комісії доручено, починаючи з 2 липня цього року, провести повну інвентаризацію ділянок, що були виділені для будівництва на території міста починаючи з 90-х років, але так і не були забудовані. Запрошуємо небайдужих громадян увійти до складу комісії для прийняття подальшого рішення по їх використанню.

Міськвиконком.