БОРЮЧИСЬ З ЗИМОВОЮ СТИХІЄЮ

Дата: 18.01.2018 15:09

Зима хоч і з запізненням, але прийшла ефектно - спочатку поморозила трішки, а далі записала снігом. Та так записала, що ні пройти, ні проїхати. Проте міська влада не сидить склавши руки. Силами комунальників ще з ночі розпочато розчищення доріг і тротуарів. Спочатку будуть розчищатись головні дороги і поступово будуть звільнятись зі снінового полону інші вулиці міста, для цього працює близько десяти одиниць техніки.
На жаль і цього не вистачає, щоб швидко розчистити місто, до того ж і стихія не вщухає. Міська рада разом з комунальниками працюють в посиленому режимі і просять городян ставитись до ситуації з розумінням. Поступово проблему буде вирішено.