ГАЙВОРОНЦІ ВСТУПАЮТЬ ДО КООПЕРАТИВУ

Дата: 11.11.2016 15:10

Голова кооперативу з газифікації міста Олександр Турундяк продовжує організовувати зустрічі з гайворонцями  з метою залучення до кооперативу нових членів, мобілізації існуючих для внесення коштів на будівництво газомережі, а також з метою роз’яснення існуючої ситуації.

В четвер 10 жовтня він провів зустріч з мешканцями східної околиці міста, зокрема вулиці Маяковського та прилеглих. Участь у зустрічі взяв і міський голова Роман Волуйко. Він разом з головою кооперативу закликали гайворонців, які ще не визначилися з газифікацією, не зволікати, а вступати в кооператив і приводити нових членів. Адже чим більше учасників буде, тим дешевшим буде підключення для кожного.

Більшість присутніх підтримала заклик і висловилася за якомога швидший збір коштів для початку будівництва газомережі.

Олександр ГЕРАСИМЧУК.

На знімку: під час зустрічі.