РЕМОНТУЮТЬСЯ ДОРОГИ

Дата: 05.08.2016 15:13

Міська влада в своїй роботі намагається приділяти якомога більше уваги стану доріг в місті. В попередньому номері ми повідомляли про те, що проводиться грейдерування та всипання грунтових доріг в місті. Цього тижня філія «Гайворонський райавтодор» проводила поточний ремонт асфальтних доріг Гайворона. Так було проведено поточний ремонт вулиці Великого Кобзаря. Зокрема на перехресті з вулицею Зимоліна було замінено частину дорожнього покриття, відремонтовано інші пошкоджені ділянки.

Також цими днями дорожники провели поточний ремонт об’їзної дороги, що проходить рядом вулиць центральної частини міста та вулицею Ніни Богач у західній околиці.

Роботи з ремонту доріг триватимуть і далі. Найближчим часом на замовлення міської ради дорожники мають розпочати капітальний ремонт вулиці Зимоліна.

Максим ШУЛЬГА.

На знімку: відремонтоване перехрестя вулиць Зимоліна і Великого Кобзаря.