Благоустрій: ПРИБИРАЄТЬСЯ КЛАДОВИЩЕ, ГРЕЙДЕРУЮТЬСЯ ДОРОГИ

Дата: 13.04.2018 15:16

Місячник благоустрою міста у розпалі. Комунальники продовжують робити місто чистішим і кращим. Цими днями працівники КП «Гайворонський комунальник» активно прибирали міське кладовище. Тут вивезено кілька «КаМаЗів» сміття, завезено пісок для облагородження могил та інших потреб. Проводиться підготовка до поминальної неділі.

Водночас розпочались роботи з грейдерування і всипання доріг міста, які не мають твердого покриття. Минулими днями прогрейдеровано ряд доріг західної частини міста. Дорогу по вулиці О. Глобенка було частково всипано щебенем і прогрейдеровано. Розпочато грейдерування центральної частини міста.

Також продовжуються роботи з прибирання території міста, парків, скверів, центральних вулиць, проводиться обрізка дерев, побілка бордюрів тощо.