РЕКОНСТРУКЦІЯ ПАРКУ ЮНОСТІ: ЧЕКАЄМО ПРОПОЗИЦІЙ ТА ЗАУВАЖЕНЬ

Дата: 04.08.2017 15:16

Минулої середи міський голова Роман Волуйко відвідав проектну організацію у місті Вінниці, яка займалась створенням плану реконструкції парку «Юності» (кол. Комсомольський). Міському голові було представлено проект парку спорту та відпочинку, який міститиме: спортивний майданчик для активних ігор, (баскетбол, волейбол); футбольний стадіон; зону спортивних споруд, тренажери, скалодром; зону інтерактивного дитячого майданчика; паркову алею для велопрогулянок, занять спортом (бігу); фестивальну площу (для проведення ярмарок та різних святкових заходів); ресторан з літньою терасою; центральну площу парку з фотозоною; скейтпарк; альтанки для побачень та пікніків; вільний простір для відпочинку та інше.
Проект не є завершеним варіантом і може піддаватись корективам. Міська рада виносить на обговорення план реконструкції парку Юності і закликає гайворонців взяти участь в цьому процесі, вносячи свої зауваження та пропозиції. З вертатись за адресою: м. Гайворон, вул.. В. Стуса, 30, Гайворонська міська рада, каб. №6.

Міськвиконком.