КОМУНАЛЬНИКИ ПРОДОВЖУЮТЬ ГОТУВАТИ МІСТО ДО ВЕСНИ

Дата: 28.02.2017 15:18

Сьогодні працівники з благоустрою вивозили сміття, а саме торішнє пале листя, що було нагромаджене по вулиці Свободи.

Днями працівники КП «Гайворонський комунальник» з допомогою автовишки та спеціального тримера провели розчистку дерев у сквері Перемоги, зокрема біля Алеї кохання. Тут було видалено сухі гілки з дерев, а також паразитичні рослини на гіллі дерев, які окрім того, що шкодять дереву, забруднюють своїм насінням власне арку у формі серця, прилеглу до неї територію.

Розпочато роботу з заміни перегорілих ламп ліхтарів по місту. Міською радою уже закуплено необхідну кількість світодіодних ламп, які будуть встановлені замість звичайних ламп накалювання. ці лампи є більш економічними і мають гарантійний строк, навідміну від старих.