ПІДТРИМУЮЧИ ВЕТЕРАНІВ ТА ДОВГОЖИТЕЛІВ

Дата: 05.08.2016 15:19

Ще з початку роботи міського голови Романа Волуйка одним з головних напрямків його діяльності на чолі міської громади стало питання підтримки та турботи про людей поважного віку, довгожителів, ветеранів війни та праці. З цією метою від міської ради вищевказаним категоріям населення надавалась матеріальна допомога. Довгожителів нашого міста в дні народження вітав особисто міський голова або його заступники. З нагоди свят їм вручались продуктові набори та подарунки. Загалом апарат міської ради відвідав, поспілкувався та привітав  близько півсотні чоловік.

Також не обходить увагою міська влада ветеранів та інвалідів війни, вдів, учасників бойових дій. До Дня Перемоги та дня Визволення міста і району від фашистів міська влада вручила їм подарунки.

Сьогодні ці люди потребують неабиякої уваги, а тому, як зазначив міський голова Роман Волуйко, цю гарну традицію буде продовжено.

Заряна МАМЕДОВА,

заступник міського голови.