ОГОЛОШЕНО МІСЯЧНИК БЛАГОУСТРОЮ

Дата: 30.03.2018 15:21

З метою поліпшення естетичного вигляду і експлуатаційного стану елементів благоустрою, санітарного утримання та з метою підготовки  міста до Великодніх свят, виконком міської ради вирішив провести місячник по санітарній очистці та поліпшенню благоустрою міста.

Керівникам підприємств, установ, організацій, закладів усіх форм власності доручено  провести організаційну роботу по забезпеченню виконання заходів двомісячника щодо:

- приведення до належного санітарного стану територій підприємств, установ, організацій та прилеглих і закріплених за ними територій;

- розчистки до належного санітарного стану та ремонт вулично-дорожньої мережі, місць масового відпочинку, дитячих спортивних майданчиків, парків та пляжів;

- впорядкування побутового та комунального обладнання територій житлової забудови, вулиць, парків та скверу;

- поточний ямковий ремонт вулиць, грейдерування ґрунтових доріг;

- ремонт об’єктів вуличного освітлення та реклами;

- упорядкування території кладовищ, меморіалів та пам’ятників;

- поліпшення стану діючого звалища твердих побутових відходів та ліквідація несанкціонованих смітників.

Зобов’язати власників індивідуальних житлових будинків постійно утримувати присадибну, дворову прилеглу територію в належному санітарному та естетичному стані.

Рекомендувати депутатам міської ради активізувати населення на впорядкування будівель, парканів, прилеглих територій і постійне їх утримання в зразковому стані

Міськвиконком.