Легкоатлетка з Гайворона на юніорському Чемпіонаті світу стала п’ятою

Дата: 05.08.2016 15:21

Вихованка Гайворонської ДЮСШ Яна Качур у складі збірної України з естафетного бігу разом із Іванною Аврамчук,?Анастасією Бризгіною?та?Дар’єю Ставничою?у?фіналі Чемпіонату світу U-20 з легкої атлетики посіла п’яте місце з естафетного бігу 4х400 метрів.

Головні легкоатлетичні змагання світу цієї вікової категорії 19-24 липня приймало польське місто Бидгощ.

До провідної вісімки Чемпіонату світу наша естафетна четвірка вийшла з часом 3:35.34 хв. У фінальному забігові наші дівчата витиснули з себе максимум, встановивши новий рекорд України у цій віковій категорї - 3:33.95 і з ним посіли п’яте місце.

Чемпіонками планети стали легкоатлетки США, срібними призерками представниці Ямайки, а бронзовими – канадійки.

Гайворончанка, яка нині тренується у столиці та представляє Кіровоградську область і місто Київ, була заявлена ще в одному виді – 100-метрівці.

На цій дистанції Яна Качур дісталася півфіналу, де пробігла за 11.62 сек.

gre4ka.info.