Благоустрій: ТРИВАЄ АВАРІЙНИЙ РЕМОНТ ДОРІГ

Дата: 23.02.2018 15:25

По мірі того, як наближається весна і сходить сніг, на дорогах нашого міста та й всієї України «вилазять» і ями. Цьогоріч їх, поки що не так багато як в минулому, але все ж є. І деякі становлять як небезпеку для руху транспорту, так і загрозу спричинити несправність авто. Починати поточний ямковий ремонт поки  зарано, температурний режим не дозволяє. Але для аварійного ремонту в КП «Гайворонський комунальник» є спеціальний холодний асфальт, який призначений для роботи в холодну пору року. Тож аби ліквідувати найбільші вибоїни міська рада залучила?КП «Гайворонський комунальник» до роботи.

Працівники підприємства розпочали ліквідацію ям по вулиці Центральній. Найбільші вибоїни очищаються і ліквідовуються з допомогою підігрітої асфальтної суміші. Наразі роботи з аварійного ремонту доріг тривають по вулиці Центральній. Найближчим часом планується ліквідувати найбільші вибоїни на інших вулицях. З настанням теплої погоди буде розпочато поточний ямковий ремонт доріг в місті.