ВІДБУЛАСЬ СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 20.07.2016 15:27

У вівторок 19 липня відбулось засідання десятої позачергової сесії міської ради сьомого скликання. Відкрив  і вів її секретар міської ради, тво. міського голови Олександр Ковтонюк.

На порядок денний було винесено одне питання «Про встановлення мараторію (заборони) на введення з 01 липня 2016 року в дію підвищених цін і тарифів для населення на житлово-комунальні послуги в місті Гайвороні».

Головним чином у рішенні пропонувалось:

1.?Встановити мораторій (заборону) до 01 жовтня 2016 року на введення в дію підвищених цін і тарифів для населення на житлово-комунальні послуги, а саме: електричну енергію, природний газ, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, послуги з водовідведення для населення в місті Гайвороні.

2.?Заборонити нарахування по розрахунках з 01 липня 2016 року та стягнення з населення в місті Гайвороні пені за несвоєчасне внесення плати за житлово-комунальні послуги, зазначені в пункті 1 цього рішення.

Після жвавого обговорення і голосування в залі не знайшлося достатньої кількості голосів на підтримку даного рішення.

На цьому сесія свою роботу завершила.

Олександр КОВТОНЮК,

секретар міської ради.