ВИЗНАЧЕНО КАНДИДАТА НА ПОСАДУ НАЧАЛЬНИКА КП «ГАЙВОРОНСЬКИЙ КОМУНАЛЬНИК»

У четвер 21 липня в сесійній залі міської ради відбувся конкурс на внесення кандидатури на заміщення вакантної посади керівника комунального?підприємства «Гайворонський комунальник».Фото без опису

Оголошення про конкурс було надруковане в газеті «Гайворонський кур’єр» №25 (404) від 18 червня 2016 року. Прийом документів на участь в конкурсі тривав до 11 липня. Заяви на участь подали три?претенденти: Р.Л. Лясківський, І.В. Мараховський, П.П. Ясинецький.

Варто зазначити, що конкурс на визначення кандидатури на заміщення вакантної посади керівника комунального?підприємства «Гайворонський комунальник»  проводився вперше. Раніше кандидатуру визначав сам міський голова. Щоб процедура була більш демократичною і прозорою, було прийнято рішення провести конкурс. Водночас рішення конкурсної комісії має лише рекомендаційний характер для міського голови.  Він може затвердити запропоновану кандидатуру, або не затвердити.

Конкурсну комісію очолив заступник міського голови О.?Штундер, секретар - начальник юридично-адміністративного відділу міської ради Т. Крівцова. Також до складу комісії увійшли депутати?міської?ради С.?Стецюк, М.?Кондратюк, О.?Томашевський, П.?Рибак, О.?Лабан, член виконкому С.?Луцький, начальник відділу фінансів та бухгалтерського обліку В. Тугушева.

Після тривалої співбесіди з кандидатами, представлення ними своєї концепції розвитку підприємства, конкурсна комісія вирішила рекомендувати міському голові затвердити на посаді керівника КП «Гайворонський комунальник» Павла Петровича Ясинецького.

На цьому конкурс було завершено. Тепер справа за тво. міського голови О. Ковтонюком, який затвердить чи не затвердить даного кандидата.

Олександр ГОРОБЕЦЬ.

На знімку: кандидат на вакантну посаду начальника КП «Гайворонський комунальник» Павло Ясинецький.