ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ РОМАНА ВОЛУЙКА З 264-Ю РІЧНИЦЕЮ МІСТА ГАЙВОРОНА

Дата: 23.09.2016 15:33

Дорогі гайворонці та гості міста!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди 264-ї річниці м.Гайворона!

День міста – завжди хвилююча подія для його мешканців. Це свято улюблене і шановане всіма гайворонцями. Його святкує кожен, хто вважає наше маленьке місто своєю рідною домівкою: хто народився і виріс тут, хто приїхав і залишився назавжди.

Цей святковий день від імені міської ради, виконавчого комітету, депутатського корпусу та від себе особисто дякую всім мешканцям Гайворона, які небайдужі до долі рідного міста, та щиро бажаю вам міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій. Божого вам благословення та нових звершень.

Нехай у нашому місті, у кожній його домівці панує злагода, взаємна повага та довіра, родинний затишок, любов та достаток. Від чистого серця зичу всім жителям Гайворона Божого благословення, здоров’я, щастя, благополуччя! Нових вам успіхів, перемог і творчих злетів.

Міський голова Роман ВОЛУЙКО.