З ДНЕМ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ!

Дата: 21.11.2017 10:47

Шановні гайворонці!

Щиро вітаю Вас із Днем Гідності та Свободи.

Події двох майданів в Україні стали підтвердженням того, що українці є  сильною, суверенною і незалежною нацією. Вперше на майдані в 2004 році. Вдруге на майдані Гідності та Свободи 2013-2014-го року.

Ми відродилися як сучасна європейська  нація,  нація  гордих, вільних і відповідальних громадян, здатних відстояти свою свободу, державність і людську гідність.

І сьогодні, в час змін, нашим святим обов’язком є відродження країни утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Міський голова Роман Волуйко.