ВІТАЛИ РЯТУВАЛЬНИКІВ

Дата: 16.09.2016 15:47

Професія рятувальника – одна з найпочесніших і найнебезпечніших. Рятівникам часто доводиться ризикувати власним життям заради спасіння життя і здоров’я інших. Вони справжні чоловіки, відважні, сильні і витривалі. Рятувальниками стають за покликанням.

Цими днями підрозділ Державної пожежно-рятувальної частини 21 м.?Гайворон відзначав своє професійне свято. Привітати винуватців прийшли заступник голови райдержадміністрації Олександр Костенко, керуюча справами районної ради Наталя Ратовська, міський голова Роман Волуйко. У своєму виступі очільник громади привітав колектив рятувальної частини зі святом і побажав професійних успіхів, стабільності і поменше аварійних виїздів. Адже як кажуть, поки пожежник спить – держава багатіє. За заслуги на варті безпеки Роман Тарасович вручив грамоту міської ради старшому водію ДПРЧ-21, старшому прапорщику служби цівільного захисту Роману Гонтаруку. З вітальним словом виступили і представники районної ради і райдержадміністрації, а також вручили спільні грамоти рятувальникам.

Начальник?служби цивільного?захисту Олександр Осадчий коротко розповів про стан справ в управлінні державної служби з надзвичайних ситуацій і побажав колегам усіляких гараздів та професійних досягнень. Також вручив чергові звання та висловив подяки за успіхи в службі окремим рятувальникам.

Наостанок усіх присутніх вітав піснями творчий колектив районного Будинку культури.

Юлія Січкар.

На знімку: міський голова Роман Волуйко вручає грамоту старшому водію ДПРЧ-21 Роману Гонтаруку; колектив рятувальної частини.