30 річниця Чорнобильської трагедії

Дата: 26.04.2016 15:58

Шановні гайворонці!
   Серед усіх трагедій, які пережило людство, Чорнобильська катастрофа не має аналогів за масштабами рукотворного забруднення екологічної сфери, негативного впливу на здоров’я, психіку людей, їх соціальні, економічні і побутові умови життя.
   Ми ніколи не повинні забути героїзму усіх тих, хто брав участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС і серед яких було чимало й наших земляків.  Їхній подвиг назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.
   Закликаю зберігати пам'ять Чорнобиля і шанувати мужність тих співвітчизників, хто живе сьогодні з нами.
   Щиро бажаю всім Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра та злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи в ім’я життя!

Міський голова Роман Волуйко.