ПЛАНУЄТЬСЯ ЗУПИНКА ГРС ШЛЯХОВА

Дата: 12.08.2019 10:59

Бершадська дільниця Тульчинського відділення АТ «Вінницягаз» ставить Вас до відома що відповідно до графіка зупинок ГРС, Барського лінійного відділу управління магістральними газопроводами (ЛВ УМГ) та листа (копія додається) Барського лінійного виробничого управління магістральними газопроводами (ЛВ УМГ) № 19-639 від 05.08.2019 року, про те, що 15.08.2019 року, буде зупинено ГРС «Шляхова» у зв’язку з виконанням регламентних робіт на ГРС та магістральному газопроводі (графік зупинок додається).

Щоб уникнути повної зупинки газопостачання адміністрація Бершадської дільниці просить всіх споживачів обмежити споживання природнього газу з 08:00 до 18:00 год 15.08.2019 року.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.