Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні

Дата: 30.08.2019 08:12

Управління Державної казначейської служби України у Гайворонському районі у зв`язку з набранням чинності з 05.08.2019 постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 № 162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні»  доводить до відома   розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів району, що з 01.10.2019 вступають в дію рахунки для зарахування податків, зборів та інших доходів до державного і місцевих бюджетів відповідно до стандарту IBAN (29 літерно-цифрових символів). Звертаємо увагу, що з 01.10.2019 до 31.10.2019 діє перехідний період, а з 01.11.2019 – у постійному режимі.