Шановні гайворонці та гості міста!

Дата: 29.09.2019 09:14

Прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування Дня міста!

Це особливий день, бо День народження рідного міста — це свято єднання. Саме в такі моменти ми відчуваємо в своїх серцях любов і гідність за свою малу батьківщину, сповнюємося почуттям єдиної родини. Це свято об’єднує усіх, кому дороге місто — його славне минуле і трудове сьогодення. Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив його славетну історію, збагачував традиції, розбудовував та боронив від ворога. Разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій, прагнемо набувати європейського вигляду.

Нехай нас завжди об’єднує любов і небайдужість до рідного міста, адже саме спільними зусиллями кожного дня, кожного року ми маємо творити місто заради майбутнього наших дітей та з поваги до наших батьків. Від усієї душі зичу місту динамічного розвитку і процвітання. Усім бажаю міцного здоров’я, миру, любові, достатку, сімейного тепла, щасливої долі та мирного неба!
Зі святом, рідне місто! Зі святом, гайворонці!

Міський голова Роман Волуйко.