ШАНОВНІ ГАЙВОРОНЦІ!

Дата: 21.11.2019 15:05

Щиросердно вітаю Вас з Днем Гідності та Свободи!

Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь у війні на сході держави, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Усі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Сьогоднішній день – це підтвердження того, що події 2013 – 2014 років на Майдані змінили наш народ, об’єднали нас в єдиній, соборній і незалежній Україні.

Із нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро вітаю всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю.

Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й злагода панують у кожній домівці та не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

З повагою,
Міський голова Роман Волуйко.