Свято Збройних Сил України!

Дата: 06.12.2019 09:26

Шановні військовослужбовці, ветерани Збройних сил України!

Вітаю вас із Днем Збройних сил України! Це свято має особливе значення. Адже Україна вперше за роки незалежності зі зброєю в руках відстоює своє право на територіальну цілісність та соборність. Практично кожен українець розумом та серцем відчув місію наших військових, котрі ціною власного життя захищають цілісність та суверенність країни.

Свято Збройних Сил України – це є і данина пам’яті воїнам, які загинули в битвах за свободу, волю та незалежність України. Вірю в те, що Українська армія буде залишатися національною гордістю, гарантом безпеки нашої держави.

Щиро бажаю миру та спокою вам, здоров’я та злагоди вашим родинам. Ваша мужність та сила здатні подолати будь-які перешкоди!

Міський голова Роман Волуйко.