Шановні гайворонці та гості міста!

Дата: 31.12.2019 18:48

Від усього серця вітаю вас з наступаючим Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

Новий рік і Різдво - традиційно родинні свята. Нехай вони стануть початком нового успішного року, який буде для нас щедрим на добрі справи та здобутки. Нехай в святкову ніч звучать найкращі побажання, а новорічне диво стане частиною вашого доброго настрою на увесь рік. Нехай Різдвяна зоря об'єднає усіх нас - і тих, хто зустрічає ці свята в колі найближчих і найдорожчих людей, і тих, хто далеко від рідної домівки. Нехай об'єднаються в новому році всі добрі починання і звершення заради майбуття нашого міста та України!

Міцного вам здоров'я, достатку, сімейного благополуччя! Хай Різдвяна зоря запалить у наших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії. Миру і Божої благодаті в кожен дім!

Веселих Різдвяних свят, смачної куті, щедрої коляди та щасливого Нового року!

З найщирішими побажаннями, міський голова Роман Волуйко.