СКЛИКАЄТЬСЯ СЕСІЯ

Дата: 30.03.2020 10:43

З метою запобігання поширенню на території Гайворона гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та фінансування заходів спрямованих на подолання коронавірусного захворювання,  міський голова Роман Волуйко видав розпорядження про скликання 2 квітня 2020 року сорок сьомої позачергової сесії міської ради сьомого скликання.

З порядком денним сесії та проектами рішень можна ознайомитися на офіційному веб-сайті міської ради.

Початок о 14:00 год.

На пленарне засідання сесії запрошуються депутати міської ради, керівники комунальних підприємств та установ міської ради, представники ЗМІ, працівники виконавчих органів міської ради