Увага, інформація.

Дата: 22.05.2020 12:39

Виробничо-комерційна фірма «ВІНПРОМСЕРВІС» повідомляє про початок виконання робіт на вимогу «Правил безпеки систем газопостачання» НПАОП 0.00.-1.76-15., «Правил пожежної безпеки в Україні» НАПБ А.01.001-14, «Правил будови і безпечної експлуатації парових та водогрійних котлів» НПАОП 0.00.-1.18-18. Всі працівники пройшли навчання та мають право на проведення робіт.иробничо-комерційна фірма «ВІНПРОМСЕРВІС» повідомляє про початок виконання робіт на вимогу «Правил безпеки систем газопостачання» НПАОП 0.00.-1.76-15., «Правил пожежної безпеки в Україні» НАПБ А.01.001-14, «Правил будови і безпечної експлуатації парових та водогрійних котлів» НПАОП 0.00.-1.18-18. Всі працівники пройшли навчання та мають право на проведення робіт.