Гайворонська міська громада

Кіровоградська область, Голованівський район

Дорогі діти! Шановні батьки!

Дата: 01.06.2020 08:37

Щиро вітаю вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей!

У перший день літа в Україні, як і в усьому світі, відзначається Міжнародний день захисту дітей. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість та надія.

Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Ми прагнемо, щоб вони зросли здоровими, радісними, розумними, прославляли свої родини і свій рідний край.

Бажаю, щоб сьогодні й кожного наступного дня дитячі серця відчували тепло та любов, а всі зусилля дорослих єднались заради їх щасливого майбутнього. Сподіваюсь, що наші діти виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю свого рідного міста.

Немає більшого щастя, аніж посмішки та сміх щасливих дітей. Ми робимо усе, щоб дитячі мрії стали дійсністю, адже саме для цього ми живемо та працюємо.

Зичу вам, дорогі хлопчики та дівчатка успіхів, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул! А дорослих закликаю сьогодні і кожного дня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце. Нехай наші діти будуть здоровими і щасливими! Світлого всім нам майбутнього!

З повагою, міський голова Роман Волуйко.