ОСВІТЛЕННЯ МАЄ БУТИ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИМ

Дата: 16.09.2016 16:05

Освітлення вулиць міста – це той один з головних напрямків благоустрою, над яким постійно ведеться робота. Так цьогоріч було встановлено близько двох сотень нових ліхтарів на вулицях міста. І ця робота триває.

Водночас влада працює над тим, щоб ліхтарі працювали якомога довше і були енергоефективними.  Тож для цього було закуплено ліхтарі з економними діодними лампами. Кожна з них споживає наполовину менше електрики, ніж аналогічна лампа, що стоїть у звичайних ліхтарях, а світла дає стільки ж. До того ж на кожну лампу діє гарантія у два роки.

Цими днями комунальники уже розпочали встановлення нових ліхтарів по вулицях Василя Стуса та Центральній. Ліхтарі, що були там раніше, будуть використані на існуючі потреби в освітленні інших вулиць міста. Діодні ліхтарі планується встановлювати і далі.

Максим ШУЛЬГА.