ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ РОМАНА ВОЛУЙКА З 72-Ю РІЧНИЦЕЮ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ВІД НІМЕЦЬКО-ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

Дата: 28.10.2016 16:16

Шановні гайворонці!

Від усього серця вітаю Вас із важливою та знаменною датою для нашої країни – 72 річницею визволення України від фашистських загарбників. Світла пам'ять тим, хто віддав своє життя у боротьбі за мирне небо для українського народу. Низький уклін та щира вдячність нашим сивочолим ветеранам, які піднімали з руїн, наново відроджували міста та села. Сьогодні Ви – найбільша наша гордість, приклад мужності та незламності духу.

Бажаю кожному міцного здоров'я, родинного затишку, благословенного неба, натхнення й успіхів в усіх починаннях та усіляких гараздів! І нехай кожен із нас береже святу пам'ять про нашу славетну минувшину!

З повагою міський голова Роман Волуйко.