СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 16.06.2017 16:26

У середу 14 червня відбулось засідання 18 позачергової  сесії міської ради 7 скликання. Відкрив і вів її секретар міської ради Олександр?Ковтонюк. Головним і єдиним питанням порядку денного було Про внесення змін до рішення міської ради від 23 грудня 2016 року №478 «Про міський бюджет на 2017 рік». Ним передбачено виділення коштів КП «Гайворонський комунальник»  у зв’язку зі складним фінансовим становищем підприємства.?Депутат міської ради Володимир Стецюк виступив з пропозицією про внесення в порядок денний питань Про розгляд стану поточного ремонту доріг в місті, а також Про розподіл коштів вільного залишку бюджету міської ради. Також депутати наголосили на тому, що?керівник?КП «Гайворонський комунальник» разом зі спеціалістами органу місцевого самоврядування  мають в найкоротші строки підготувати детальний план подальших дій підприємства в сфері налагодження документації підприємства, надання тих чи інших послуг і чітко виконувати його з метою фінансової і юридичної стабілізації підприємства.

Заслухавши доповідь начальника?КП «Гайворонський комунальник» Дмитра Мельника та обговоривши питання, депутати своїм рішенням затвердили зміни до бюджету. Також депутати заслухали інформацію начальника відділу фінансів бухгалтерського обліку Віри Тугушевої стосовно питання Про розподіл коштів вільного залишку бюджету міської ради, яке вніс до порядку денного В. Стецюк. З інформацією щодо питання Про стан асфальтування доріг в місті Гайворон виступив заступник міського голови?О.?Штундер. Депутати звернулись до  Олександра Миколайовича з проханням на наступну сесію підготувати більш детальну інформацію стосовно вищевказаного  питання.

На цьому сесія свою роботу завершила.

Олександр КОВТОНЮК, секретар міської ради.