ПРИВІТАЛИ МЕДИКІВ ЗІ СВЯТОМ

Дата: 16.06.2017 16:29

Напередодні,?п’ятниці медичні працівники міста і району відзначали своє професійне свято. З цієї нагоди до колективу КЗ «Гайворонська  центральна районна лікарня» завітав секретар міської ради Олександр Ковтонюк. Від імені міського голови Романа Волуйка, виконавчого комітету та депутатського корпусу органу місцевого самоврядування та від себе особисто він в особі головного лікаря Світлани Шиян привітав колективКЗ «Гайворонська?ЦРЛ». Побажав усім працівникам медичної сфери витримки і наснаги в нелегкій роботі, вискової нагороди за працю, здоров’я, сімейної злагоди, благополуччя і миру.

За зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, сумлінну працю, відданість справі та з нагоди?Дня медичного?працівника?Олександр Ковтонюк нагородив грамотами міської ради працівників лікарні. Для всіх присутніх в актовій залі лікарні за участі аматорів сцени було організовано невеликий концерт.