ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ РОМАНА ВОЛУЙКА З НАГОДИ ДНЯ РЯТІВНИКА

Дата: 16.09.2016 16:40

Шановні рятувальники, працівники цивільного захисту, аварійно-рятувальних формувань та пожежної охорони! Вітаю Вас із професійним святом – Днем рятівника!

17 вересня – свято сильних, мужніх і відважних людей, які надійно стоять на сторожі життя й безпеки громадян, захищають природні багатства та матеріальні цінності від проявів стихії і техногенних катастроф.

У цей день ми вшановуємо всіх тих, хто ризикуючи власним здоров’ям, а іноді й життям, приходить на допомогу людям, які опинилися у небезпеці.

Кожен ваш тривожний виїзд – це випробування сили духу і професіоналізму, а кожна приборкана пожежа, ліквідована аварія – врятовані людські життя, збережені матеріальні та культурні цінності.

Щиро дякую вам за професіоналізм, мужність, сумлінне виконання службових обов’язків, оперативність і готовність завжди прийти на допомогу, відвернути біду.

Сердечно зичу міцного здоров’я, добробуту, родинного щастя, сил та успіхів у вашій сповненій тривог та небезпек службі, нових сил та натхнення у щоденній праці задля підвищення безпеки громадян України!

Міський голова Роман Волуйко.