ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Дата: 06.12.2016 16:47

Шанoвні захисники Вітчизни!

Щирo вітаю Вас із прoфесійним святoм – Днем Збрoйних сил України!

Без власної сильної та боєздатної армії неможливо гарантувати державі стабільність, безпеку та гідне місце у міжнародній спільноті. У нелегкий для країни час, солдати та офіцери української армії, виявляючи глибокий патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність, роблять усе можливе для забезпечення надійної оборони Вітчизни, її недоторканності та територіальної цілісності.

Упевнений, що навіть у найскладніших умовах вони не зрадять присязі, залишатимуться гарантом стабільності та безпеки України, гордістю її народу. Разом ми подолаємо зовнішню загрозу, що нависла над Батьківщиною, адже правда на нашому боці.

Нехай славетні подвиги дідів та прадідів, щира любов до України надихають Вас на нові звершення у шляхетній справі служіння рідному народові. А ми, у свою чергу, зробимо все можливе, аби зігріти серця військовослужбовців дієвою підтримкою.

Щастя, добра та злагоди вам і вашим родинам. Мирного неба над Україною. Слава Збройним силам України! Слава Україні!

Міський голова Роман Волуйко.