ЗАСЯЯЛА ВОГНЯМИ КРАСУНЯ-ЯЛИНКА

Дата: 20.12.2016 16:50

Учора 19 грудня відбулось урочисте відкриття центральної міської новорічної ялинки. Урочистості відбулись на площі Шевченка біля районного Будинку культури. де і встановлена зелена красуня.

Перед гайворонцями,я ких зібралося на площі не менше тисячі, виступив міський голова Роман Волуйко. Він привітав усіх зі святом Миколая і побажав добра, миру, надії і любові, а також мирного неба усім та веселих новорічних і різдвяних свят.
Вітали усіх гостей аматори сцени, творчі колективи міського та районного будинків культури,
Упродовж усього свята гостям безкоштовно роздавалися гарячі напої та печиво. Дітям міська рада презентувала солодкі подарунки, Щоправда натовпом бігли за ними й дорослі, але це окрема тема розмови. Загалом же свято вдалось. Особливо гайворонців вразила багата ілюмінація яка прикрашала не тільки ялинку а й вулиці міста. "Такої краси в нас іще не було" - відзначають жителі міста.