Фото без опису

Гайворонська міська рада звертає увагу депутатів Гайворонської  міської ради VIIІ скликання, які починають свої повноваження, на терміни подання декларацій.

Відповідно до статті 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» повноваження депутата ради починаються з моменту офіційного оголошення відповідною територіальною виборчою комісією на сесії ради рішення про підсумки виборів та визнання повноважень депутатів і рішення про підсумки виборів та визнання депутатів і закінчуються в день першої сесії ради нового скликання.

Особа, обрана депутатом місцевої ради, подає декларацію впродовж п’ятнадцяти календарних днів з дня набуття повноважень. Відповідне положення закріплене у частині 3 статті 45 Закону України «Про запобігання корупції».

Закон України «Про статус депутатів місцевих рад» у частині 2 статті 4 визначає, що повноваження депутата місцевої ради починаються з дня відкриття першої сесії відповідної ради з моменту офіційного оголошення підсумків виборів відповідною територіальною виборчою комісією і закінчуються в день відкриття першої сесії цієї ради нового скликання, крім передбачених законом випадків дострокового припинення повноважень депутата місцевої ради або ради, до складу якої його обрано.

Отже, декларацію, депутатам Гайворонської міської ради VIIІ скликання необхідно подати протягом 15 календарних днів із дня відкриття першої сесії ради-26 листопада 2020 року!