Гайворонська міська громада

Кіровоградська область, Голованівський район

Дата: 01.12.2020 12:43

Гайворонська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника фінансового управління міської ради – 1 особа.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння державною мовою, повна вища економічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або при необхідності (виходячи із виконання виконавчим органом основних завдань та функцій) стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років, вміння працювати на комп’ютері.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

• Заяву встановленого зразка
  • Заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками (трудова діяльність, автобіографія)
  • Дві фотокартки розміром 4*6 см
  • Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації тощо
  • Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік
  • Копію документа, який посвідчує особу (паспорт)
  • Копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних)

Під час проведення конкурсу кандидати складають письмовий іспит.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів від дати опублікування оголошення, за адресою: м. Гайворон, вул. В.Стуса, 30, кабінет №5