Гайворонська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

1. Завідувача сектору доходів Фінансового управління Гайворонської міської ради;

2. Заступника начальника управління-начальника бюджетного відділу.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння державною мовою, повна вища освіта за профілем бухгалтерський облік або фінанси, стаж роботи за фахом  на   службі  в  органах  місцевого самоврядування та державній службі або державній службі не менше 3 років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 4 років, вміння працювати на комп’ютері.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів від дати опублікування оголошення, за адресою: м. Гайворон, вул. В.Стуса, 30, кабінет №5

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ екзаменаційних білетів при проведенні конкурсу на заміщення вакантних посад Гайворонської міської ради