ДО УВАГИ ГАЙВОРОНЦІВ! ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО СПРОБИ РОЗХИТУВАННЯ СИТУАЦІЇ В МІСТІ

Дата: 19.03.2019 17:17

У неділю 17 березня в районному Будинку культури відбулись збори громади організовані ініціативною групою під головуванням керівника ГО «Громадянське суспільство» Н. Кулініч. На збори було запрошено кількадесят громадян, які нібито представляли більшість дієздатних громадян міста. Під час зборів було проведено голосування за створення «територіальної громади міста» як органу самоврядування в місті, створення виконавчих органів влади, передавання «територіальній громаді міста» об’єктів комунальної власності, включно з дитсадками, школами, КП «Гайворонський комунальник», ліквідацію Гайворонської міської ради, як такої що «діяла незаконно» та інших питань.

Виходячи з вищевикладеного орган місцевого самоврядування Гайворонська міська рада  в особі міського голови Романа Волуйка заявляє, що відбулась спроба розхитування соціальної і політичної ситуації в місті напередодні виборів. Вважаємо, що проведення даних зборів є не що інше, як самоуправство.

Дані збори не мають правових основ, щоб нести яку-небудь силу. До Гайворонської міської ради не надходило ніяких звернень, листів, запрошень чи інших документів стосовно зборів. Представництво голосів громадян на зборах шляхом уповноваженням «громадських представників» не визначено законодавством. Тобто рішення приймались присутніми 45-ма людьми, що апріорі не може мати юридичної сили для долі міста.

Реагуючи на ситуацію, що склалась, міська рада уже звернулась з заявами до правоохоронних органів з вимогою відреагувати на цю ситуацію і дати правові оцінки проведенню зборів організованих Н. Кулініч з однодумцями і рішенням, які були прийняті.

Гайворонська міська рада єдиний законний орган місцевого самоврядування в місті. Закликаємо громадян бути свідомими і не піддаватись на подібні провокації горе-активістів. Оскільки за спроби розхитування ситуації в державі передбачена відповідна кримінальна відповідальність.

Гайворонська міська рада.