ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З РІЗДВОМ ХРИСТИЯНАМ ЗАХІДНОГО ОБРЯДУ

Дата: 24.12.2016 20:24

Дорогі гайворонці, християни римокатолицької церкви!

У сімейне свято Різдва я вам бажаю у будинку світла і тепла. Нехай назавжди забудуть до вас дорогу порожні сварки, самотність і печаль, а торжествують вічне добро і справедливість. Любові безкрайньої, тріумфу сердець і щирої радості від спілкування з найріднішими і ближчими людьми!

Кожне свято Різдва Христового приносить дивовижні миті, незабутні хвилини щастя і благодаті. Хай і сьогоднішнє свято принесе вам виконання усіх світлих помислів і допоможе знайти свою дорогу, що веде до повної гармонії душі і тіла.

Нехай майбутнє принесе розуміння сенсу буття і усвідомлення власного щастя! Нехай минуле приходить лише світлими спогадами, а сьогодення залишається радісним і успішним!

У таке світле свято, яке дарує людям віру в чудеса і позбавлення від мук, бажаю віри у все найкраще і добріше, миру і злагоди, чистих помислів, любові до ближнього, яка обов’язково зродить світ навколо нас кращим, щирішим і радісним.

Славте Господа і любіть один одного!

З повагою міський голова Роман Волуйко.