БЛАГОУСТРІЙ МІСТА: ЗДОБУТКИ І ВТРАТИ

Дата: 21.12.2016 10:41

ОНОВЛЕНО ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗНАК

Днями влада міста потурбувалась про те, щоб гостей Гайворона, які в’їжджають зі східної його околиці, зустрічав новий інформаційний знак.

Стара стела була у вкрай поганому стані, поіржавіла і погнила. Тепер на її місці встановлено новий інформаційний знак з гербом міської ради і та роком першої писемної згадки про місто.

На знімку: нова стела по вулиці Центральній.

ХТОСЬ ЦІНУЄ, А ХТОСЬ РУЙНУЄ

У минулих номерах ми повідомляли, що завершується ремонт алеї в парку Перемоги. Встановлено нову тротуарну плитку, ліхтарі, лавочки, урни. Усе для того, аби зробити місто красивим і затишним.  І робиться це все для мешканців міста. І чимало гайворонців і мешканців інших міст через соціальні мережі відзначили найвищими оцінками і схвальними відгуками зміни, що відбулись.

Але дивлячись на поламані дошки лавки, виникає єдине запитання: «Навіщо робити усе вище перераховане, якщо на нього чекає доля лавки? ..»
Будьмо людьми, а не варварами, цінуймо усе зроблене, адже місто – це наш спільний дім, в якому ми господарі, а не вандали.

На знімку: поламана лавка в сквері Перемоги.

Максим ШУЛЬГА.