МІСЬКВИКОНКОМ ЗАВТЕРДИВ НОВІ ТАРИФИ НА КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ

Дата: 11.02.2017 22:56

У п’ятницю 10 лютого відбулось друге засідання виконкому міської ради у 2017 році.

Вів його міський голова Роман Волуйко. Головним питання порядку денного було «Про затвердження тарифів КП «Гайворонський комунальник». Заслухавши доповідь заступника начальника комунального підприємства Дмитра Мельника та співдоповідь заступника міського голови Олександра Штундера, виконком одноголосним рішення затвердив тарифи на водопостачання і водовідведення, вивезення сміття.

Водопостачання: для населення – 9,5 грн/м3; для бюджетних організацій – 10,4 грн/м3; для інших підприємств – 12,67 грн./м3.

Водовідведення: для населення – 12,5 грн/м3; для бюджетних організацій – 13,69 грн/м3; для інших підприємств – 16,67 грн./м3.

Вивезення ТПВ: для населення – 9,62 грн/м3; для бюджетних організацій – 77,2 грн/м3; для інших підприємств – 93,98 грн./м3.

Нові тарифи вступлять в дію з 1 березня 2017 року.

Також виконком розглянув і своїм рішення затвердив штатний розпис КП «Гайворонський комунальник», План заходів до вшанування учасників бойових дій на території інших держав, а також інші питання.

Заряна ХМАРА, заступник міського голови.