Гайворонський район, Кіровоградська область

МІСЬКА ВЛАДА ПІДТРИМУЄ СПОРТСМЕНІВ

Дата створення: 10:51 15.06.2016

В Гайвороні, 11 червня на базі веслувальників відбувся відкритий чемпіонат Кіровоградської області з веслування на байдарках і каное, в якому взяли участь 95 веслувальників із чотирьох областей (Кіровоградської, Вінницької, Миколаївської та Черкаської). Спортсмени змагалися на дистанціях 1000, 500 та 200 метрів в байдарках та каное одиночках та двійках. Не зважаючи на погодні  умови – сильну зливу - веслувальники продемонстрували високі результати. Збірну команду Гайворона представляли 18 спортсменів.  Волошина Марія  та Шаманська Марія тричі виборювали перші місця (в одиночці 1000 та 500 метрів і в двійці на 200м) , Цісар Анастасія в двійці на 200м зайняла перше місце і в одиночці на 1000 та 500 м зайняла другі місця,  Шляховська Ольга  в байдарці –двійці на дистанції 200 м зайняла друге місце і в  одиночці на 1000м зайняла третє місце, Мельничук Інна піднімалася на другу сходинку п’ядистала пошани в байдарці-двійці та двічі на третю сходинку в байдарці-одиночці, Єфременко Дмитро в байдарці-двійці зайняв друге місце. Також вдало виступили Паршогуба Кирило, Гришин Назар, Клевенець Андрій, Шкварук Вікторія, Кучерява Юлія та Годун Юлія.

ЮНІ ФУТБОЛІСТИ - ЧЕМПІОНИ ОБЛАСТІ

Дата створення: 08:41 13.06.2016

Завершилась першість області з футболу серед юнаків 2003-2004 років народження. В молодшій групі чемпіонами стали наші юнаки ДЮСШ «Локомотив», які в 12-ти матчах здобули дев’ять перемог, зігравши в одну нічию та зазнавши двох поразок набрали 28 очок. Другими стали ровесники з м. Новоархангельськ, а третіми – юнаки з м. Ульянівка. В старшій групі перемогу святкували Новоархангельці, другими стала команда з м. Ульянівки, а наші юнаки стали бронзовими призерами. Склад команди чемпіонів та бронзових призерів: Матвєєнко Вадим, Кокошко Данил, Гончарук Максим, Стародуб Дмитро, Кабанюк Дмитро, Бевз Володимир, Щербина Олександр, Щербинін Валентин, Кучеренко Дмитро, Кокошко Андрій, Мельничук Іван, Корінник Богдан, Іщук Максим, Гайда Артем, Степаненко Дмитро, Оліскевич Дмитро, Лисенко Назар, Головко Олександр, Поліщук Євген, Осатюк В’ячеслав, Гончарук Євген, Загоруйко Сергій, Мельник Максим, Герасімов Максим.

У МІСЬКВИКОНКОМІ

Дата створення: 08:29 10.06.2016

ОБЛАГОРОДЖЕНО БЕРЕГ БУГУ ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ

Дата створення: 09:48 03.06.2016

До міської ради неодноразово надходили звернення громадян з проханням допомогти з відновленням пляжу для купання в Південному Бугу, що знаходиться по провулку Кошового. Серед гайворонців він побутує як «єврейський пляж». Раніше влітку тут часто відпочивали гайворонці, купались і засмагали. З часом берег заріс кущами, деревами та бур’янами.  Але гайворонці хочуть тут відпочивати. Тож силами комунальників було вирізано парость, кущі те дерева, скошено бур’яни. Планується також вирівняти поверхню берега, вичистити від водоростей прибережні води, щоб відпочиваючі могли купатись і відпочивати у затишному куточку Бугу. Водночас цими днями комунальники за ініціативою міської влади прибрали пляж «на камінні» що в західній частині міста. Було зібрано чимало сміття, вичищено берег від бур’янів, встановлено бетонні плити для зручності купання відпочиваючих.

СВЯТО ЛІТА І ДИТИНСТВА

Дата створення: 09:40 02.06.2016

В перший день літа увесь світ відзначає одне з найкращих свят – День захисту дітей. І хоча батьки щодня піклуються про діток, намагаються дати їм усе найкраще, проте саме цього дня дорослі роблять усе можливе і неможливе, щоб зробити дітям незабутнє свято.  Орган місцевого самоврядування, який опікується дитячими садочками міста, особливу увагу приділяє забезпеченню в дитячих навчальних закладах міста найкращих умов для виховання дітей, їхнього розвитку. І звичайно ж у цей  святковий день міська рада не могла не приділити уваги юним гайворонцям. З нагоди свята до дитячих садочків міста завітали секретар міської ради Олександр Ковтонюк, заступники міського голови Олександр Штундер та Заряна Мамедова. Вони вітали діток і батьків, вихователів із чудовим святом дитинства і вручили малечі солодкі подарунки. У свою чергу юні вихованці садочків тішили батьків і гостей, даруючи їм свої пісні, танці, вірші і найкращі емоції.

?ГАЙВОРОНЦІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Дата створення: 09:02 20.05.2016