Гайворонський район, Кіровоградська область

Дата створення: 09:04 19.05.2016

У ДУСІ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

Дата створення: 08:57 18.05.2016

У ДУСІ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ Напередодні 71-ї річниці Перемоги антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 м. Гайворон відбулися воєнізована естафета та конкурс строю та пісні «У дусі пам’яті та примирення». Ці заходи є традиційною формою позакласної роботи військово-патріотичного та морально-етичного виховання учнівської молоді. Мета естафети - набути навики при подоланні перешкод в мінімальних екстремальних умовах для виконання поставлених задач. Розпочалося дійство зі святкової лінійки, на якій хвилиною мовчання присутні згадали всіх тих, хто віддав своє життя за рідний край, увійшовши в безсмертя, привітали квітами ветеранів війни та воїнів АТО. На спортивному майданчику школи вишукувалися команди для участі у воєнізованій естафеті: 5 команд учнів 8-11 класів, 3 команди Гайворонського політехнічного  коледжу, команда учасників АТО, збірна вчителів та батьків школи.  Команди у складі 6 чоловік мали пройти етапи естафети: збір та розбір автомату; одягання загальновійськового комплекту; переправа по руколазу; біг; біг по купинах; стрільба з пневматичної зброї. Упродовж всієї естафети відчувалася товаристська підтримка, дружня атмосфера та велике бажання перемогти. Всі були втомлені, але горді за виконану поставлену задачу, ще довго ділилися враженнями і емоціями.  Найспритнішими виявилися учні 9-б класу – вони пройшли перешкоди з результатом 5,16 хвилин та посіли почесне І місце (класний керівник Трачук А.В); друге та третє місця відповідно зайняли 9-а клас (класний керівник Осіпчук І.А., 6,09 хвилин) та команда Гайворонського політехнічного коледжу П.151 ( вчитель предмету «Захист Вітчизни» Горобець А.В., 6, 34 хвилини).  Збірну команду педагогів та батьків представляли  Бевзенко М.В., Зборщук Д., Трачук А.В., Кравченко Н.П., Бартошек Л.В., Головкова М.Ю., Бондар В.М. Члени громадської організації «Воїни Світла Прибужжя», воїни АТО, змагалися у естафеті в складі: Ливандовський Є.С., Засядьвовк Р., Кузик Т., Давидяк П., Сальченко В., Сальченко К., Цвіліховський П., Яковлев О. Переможцем в особистому заліку в конкурсі на збір та розбір автомату стали: Перкатий Н. (І місце, політехнічний коледж), Петренко М. (ІІ місце, політехнічний коледж), Слюсаренко М. (ІІІ місце, політехнічний коледж). Військовий комісар Гайворонського РВК Бєлей В.М., директор ЗШ І-ІІІ ступенів №1 м. Гайворон нагородили  дипломами та медалями переможців,  грамотами подяками всіх учасників заходу, ініціаторів конкурсу педагогічний колектив ЗШ І-ІІІ ступенів №1 м. Гайворон, вчителя предмету «Захист Вітчизни» Трачука А.В., батька випускниці школи Малюту С., благодійника Бевзенка М. . Не менш цікавим був конкурс строю та пісні, в якому взяли участь учнівський, педагогічний та батьківський колективи 1-11 класів. Кожен загін мав свою атрибутику та форму, виконував  стройовим кроком українську пісню перед журі, представниками Гайворонського військового комісаріату та дирекцією школи. Переможцями в шкільному конкурсі строю та пісні стали: учні 2-А класу (класний керівник Дунаєвська Н.П.); учні 5-а класу   (класний керівник Горобець Л.А.); учні 7-а класу (класний керівник Бунчак Н.В.); учні 9-б класу (класний керівник Трачук А.В.)  Окремі учні та команди нагороджені грамотами за перемогу в номінаціях «Найкращий командир загону», «Найкраща патріотична пісня», «Найкраще оформлення колони». Подяки висловлені класним керівникам 1-11 класів, вчителям фізичної культури Суханевичу І.Я., Давлятян С.В., вчителю музики Швецю В.А., вчителю предмету «Захист Вітчизни» Трачуку А.В. Всі учасники заходу відчули особливе патріотичне піднесення та розуміння того, що ми є представниками гордого і героїчного народу в якого підростає надійне молоде покоління.

Скликається сесія міської ради

Дата створення: 14:41 13.05.2016

Гайворон зустрів 71-у річницю Перемоги

Дата створення: 08:51 11.05.2016

У ці теплі травневі дні вся Україна відзначила 71-у річницю перемоги у Великій Вітчизняній війні. У всіх містах і селах пройшли урочисті заходи з цієї нагоди. Почались вони 8-го травня в День пам’яті та примирення. Цього дня ввечері у міському сквері Перемоги зібралися депутати та апарат міської ради, небайдужі жителі міста і вшанували усіх жертв Другої Світової, запаливши свічі пам’яті і поклавши їх до меморіалу та могил полеглих співвітчизників. Наступного дня, 9 травня, урочистості з нагоди Дня перемоги над фашизмом зібрали в парку Перемоги насамперед ветеранів війни, яких сьогодні лишилось дуже мало. Прийшли у парк також чимало гайворонців з дітьми. Саме вони, юні і безтурботні, мають пронести через роки пам’ять про те, що війна – це страшне лихо, якого ні в якому разі не можна допустити. Гостей урочистого зібрання вітали міський голова Роман Волуйко, голова районної державної адміністрації Юрій Клименко, голова районної ради Дмитро Грабовий, настоятель храму Зачаття Іоанна Предтечі протоієрей Роман Формазюк. У своїх виступах вони побажали ветеранам і всім гайворонцям миру і благополуччя, здоров’я, добра і процвітання Української держави.

ОБЛАГОРОДЖЕНО КЛАДОВИЩЕ

Дата створення: 10:51 10.05.2016