Повідомлення

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Гайворонської  міської ради «Про затвердження  Порядку проведення  конкурсу  з  призначення  управителя багатоквартирного  будинку  в  місті  Гайворон»

Положення  застосовуватиметься   на території м. Гайворон з  метою забезпечення ефективного утримання та управління спільним майном багатоквартирних будинків через прозорі відносини між управителем та співвласниками багатоквартирного будинку та підвищення відповідальності власників житла за прийняття рішень щодо управління їх багатоквартирним будинком та спільним майном

На виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», а також з метою прийняття від громадськості та суб'єктів господарювання зауважень та пропозицій до вищевказаного регуляторного акту проект рішення з  аналізом  регуляторного  впливу  оприлюднено  на офіційному сайті Гайворонської міської ради.

Зауваження та пропозиції до вищевказаного проекту рішення Гайворонської  міської  ради приймаються протягом 1-го місяця з дня оприлюднення проекту за адресою:

Гайворонська  міська рада, м. Гайворон, вул.В.Стуса, 30.

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Гайворонської  міської ради «Про затвердження  правил  користування  системами централізованого  водопостачання  та  водовідведення в  місті  Гайворон»

Положення  застосовуватиметься   на території м. Гайворон і визначає  правове  регулювання  відносин, які  виникають  до  початку  користування  системами  комунального водопостачання та  водовідведення   в  процесі  їх  користування  та після  закінчення  їх  користування.

Гайворонська  міська рада, м. Гайворон, вул.В.Стуса, 30.