Секретар Гайворонської міської ради

Ковтонюк Олександр Володимирович народився 7 серпня 1986 року в с. Котовка Гайворонського району Кіровоградської області. З 2002 по 2004 роки навчався в Кіровоградському технікумі механізації сільського господарства. В 2008 році закінчив Міжрегіональну академію управління персоналом і здобув вищу освіту за спеціальністю - юрист. Працював на посадах юриста ПП «Гур'єво», Гайворонської районної ради, ПП "Правовий захист", громадської організації "Спілка підприємців Гайворонського району Кіровоградської області". У 2010 році обраний депутатом Гайворонської міської ради. З грудня 2011 року займав посаду заступника міського голови м. Гайворона. У 2012 році отримав Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю. Вдруге обраний на посаду секретаря Гайворонської міської ради.

Веде активну громадську діяльність, має досвід в роботі з людьми, є активним захисником прав громадян. Вибагливий до себе. Перебуваючи на посаді секретаря міської ради дбає про добробут та розвиток інфраструктури міста.

Прийомний день:   ПОНЕДІЛОК, кабінет №2.
Години прийому:   з 8.00 до 12.00 год.
Телефон:  2-10-96.