Я, Сікорський Володимир Степанович, народився 30 серпня 1971 року у м. Саратов.

Громадянин України. Проживаю в Україні з 1972 року, 49 повних років.

Освіта вища: з 1988 по 1994 рік навчався у Харківському політехнічному інституті, спеціальність: технологія електрохімічних виробництв, кваліфікація: інженер хімік-технолог. З 1997 по 1998 рік навчався на Київському факультеті Черкаського інституту пожежної безпеки МВС України імені Героїв Чорнобиля, спеціальність: пожежна безпека, кваліфікація: спеціаліст пожежної безпеки.

Трудова діяльність: з червня по липень 1987 працював токарем в Гайворонському тепловозоремонтному заводі, з 1994 року по 1995 рік працював завідуючим виробництвом у Приватному підприємтсві «ЕХО», з 1995 року по 2014 рік проходив службу в Міністерстві внутрішніх справ, Міністерстві надзвичайних ситуацій, Державній інспекції пожежної та техногенної безпеки України, Державній службі з надзвичайних ситуацій України на посадах державного інспектора з пожежного нагляду, головного державного інспектора з пожежної та техногенної безпеки у Гайворонському районі, начальника Гайворонського районного відділу Державної інспекції техногенної безпеки України, начальника Гайворонського районного відділу Державної служби України з надзвичайних ситуацій. У 2014 році вийшов на пенсію за вислугою років. З 2016 року по 2018 року працював інженером- технологом у Товаристві з обмеженою відповідальністю «АВКУБІ». З 2018 року по 2020 займався підприємницькою діяльністю як фізична особа підриємець.