Навіть ти!

#ВеликеБудівництво на Кіровоградщині. У Черняхівці Кропивницького району зараз "з нуля" зводиться дитячий садок.

Вже розпочалась реконструкція ДЮСШ олімпійського резерву "Надія" у Кропивницькому. Роботи на об'єктібулиініційовані в рамках програми Президента України Володимира Зеленського #Великебудівництво.

Відео з конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального закладу "Центр культури і дозвілля"

Матеріали та презентації:

- ПРОГРАМА РОЗВИТКУ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І ДОЗВІЛЛЯ» ГАЙВОРОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2021- 2022 роки

- Презентація програми на рік

- ПРОГРАМА РОЗВИТКУ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І ДОЗВІЛЛЯ» ГАЙВОРОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ НА 2021- 2026 РОКИ

- Презентація програми на 5 років

Відео з конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального закладу "Гайворонська міська публічна бібліотека"